پارچه های برند ونوس طلایی

این مدل پارچه های تولیدی بازرگانی ونوس طلایی در بیش از 90 طرح ورنگ مختلف که از چله (تار)نخ فلامنت 150 جوشی و پود نخ 30یک لای ویسکوز و  با کیفیت بسیارعالی و مرغوبیت ودوام عالی ودر وزن 175 گرم تولید می شود .

موارد استفاده این پارچه عبارتند از خرج کاری های مختلف ،پیراهن مردانه ،شومیز زنانه ،سرویس آشپزخانه ،مانتو و همچنین جهت تولید لباس های بیمارستانی و….

پارچه های برند ونوس طلایی ویژه

این محصولات نیز با همان کیفیت ومرغوبیت و دوام پارچه های ونوس طلاییست وتنها تفاوت آن در تمام رنگی بودن نخ های مورد استفاده در بافت این پارچه هاست که همین تفاوت موجب افزایش قیمت این نمونه ها نسبت به ونوس طلایی می باشد .

پارچه هایی ونوس طلایی ویژه در 2طرح متفاوت و 8 رنگ زیبا ارایه می شود که جهت استفاده در انواع خرج کاری ها ،تولید مانتو و شومیز های زنانه ونیز پیراهن های مردانه مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه های برند فانوس طلایی

این محصولات از نساجی ونوس طلایی که با مارک وبرند تجاری فانوس طلایی در رنگ ها وطرح های متنوع وزیبا تولید می شود که بسیار مورد استقبال در بازارهای سراسر کشور قرار گرفت ودلیل این توجه واقبال رنگ بندی وتنوع طرح های این برند می باشد که از چله (تا) نخ 150جوشی وپود نخ 30 یک لایه ویسکوز تشکیل شده که علاوه بر تکمیل با کیفیت بالا این پارچه ها توسط دستگاه های مخصوص کالندر می شود که موجب مرغوبیت ودوام ولطافت بیشتراین اجناس می شود.وزن تقریبی این پارچه ها 180گرم می باشد.

موارد استفاده این محصولات در زمینه تهیه وتولید مانتو ،شومیز ،پیراهن مردانه ،فرم مدارس و….

پارچه های برند بوریا

این محصولات نساجی ونوس طلایی از باکیفیت ترین ومرغوب ترین پارچه های موجود در بازار نساجی وقماش سراسر کشور می باشد که مورد اقبال زیاد وتوجه خاصی قرار گرفته وعلت آن کیفیت بی نظیر ولطافت خاص این مدل از تولیدات می باشد.

پارچه های پیراهنی برند بوریا از چله(تا)نخ 100تمام رنگی وپود آن نخ 30یک لایه ویسکوز تهیه می شود که در بهترین کارخانه های نساجی شهر یزد وبا دستگاه های بافت با کیفیت عالی بافته وسپس در بهترین کارخانه های نساجی عملیات شست وشو وحرارت وتکمیل وکلاندر روی این پارچه ها انجام می شود.

تنوع رنگ وطرح دراین پارچه ها(بوریا)بسیار بالا وبی نظیر می باشدکه جهت تولید پیراهن مردانه ، مانتو ،شومیز زنانه و فرم مدارس وادارات وشرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.  وزن این پارچه ها 185گرم می باشد.

پارچه های شبه فاستونی برند بوریا

این محصولات با چله (تار)نخ فلامنت 300 و پود نخ فلامنت 150 و در وزن 300گرم جهت استفاده در فرم مدارس وادارات وکتو شلوارهای زنانه تولید میگردد

پارچه های آکرولیک(پشمی)برند بوریا

این محصولات بازرگانی ونوس طلایی از نخ آکرولیک 100 درصد تولید می شود که در بازار رقابت با سایر برندهای معروف و شناخته شده بازار مورد توجه زیادی قرار گرفته ودارای تکمیل بسیار عالی وهمچنین پس از تکمیل این پارچه ها توسط دستگاه های مخصوص خار زده می شود.